Реставрація ванн ЛьвівПослугиРемонт, Будівельні послуги   /   УкраїнаЛьвів
Неділя 12 Лис 2023

Реставрація ванн Львів

Ми проводимо реставрацію всі типів ванни за новітніми методам.

1.Методом "Ванна у ванні "це встановлення нової акрилової ванни (Латвія) у вашу стару радянську ванну без заміни старої ванни і не пошкоджуючи плитки. Встановлення ванни -вкладыша проводять кваліфіковані працівники за 2 -2.5 години. Нова акрилова ванна з екологічног - безпечного,удароміцного матеріалу і буде відповідати формам вашої старої ванни.

2.Методом "Наливна ванна" це нанесення рідким акрилом імпортного виробництва. 

 .Відновлюємо таким метолом чугунці,акрилові і металеві ванни незалежно від розмірів і року виробу. Наливна ванна на вид міну від емалевого покриття немале мікропористої поверхні тому в отверділий Рідкий Акрил не проникне бруд ,чим забезпечує довговічну стійкість матеріалу. Наливна ванна легко миється любим гелієвими миючими засобами . Наш матеріал немає неприємного запаху ,не шкідливий і має сертифікат якості.  Ремонт ванн методом Наливна ванна проводят наші фахівці за 3-4 години і дозволить користуватися ванною через 24 год.

Реставрація ванни проводиться без пилу , шуму, і без демонтажу відновлення ванн методом коштує в рази дешевше нової чавунної ванни а прослужить 12-15 років, проста у використанні і невибаглива в догляді.

Вибір кольору. Заводська якість. Рідний Акрил – самий міцний і довговічний матеріла і немає аналогів ! Письмова гарантія !

0674270132
Переглядів: 4358

Схожі оголошення


Подати оголошення

Клікніть на , щоб відкрити нижчий рівень

  • Області
  • Категорії
  • Зворотній зв'язок
  • Партнери
  • Нові оголошення
  • Нові компанії