Підйом вантажу на висоту ТернопільПослугиВисотні роботи. Промислові альпіністи.   /   УкраїнаТернопіль
П'ятниця 03 Кві 2015

Підйом вантажу на висоту Тернопіль

 

Тернопільський Центр Промислового Альпінізму ТОВ «АЛЬП-ПРОМБУД» пропонує вам послуги висотників-монтажників (промислові альпіністи), виконуючи весь робочий процес на висоті.

Застосовуючи технологію промислового альпінізму, ми виконуємо ряд інших висотних робіт, що вимагають спеціальних навиків і спорядження, зокрема: підйом вантажів (включаючи великогабаритне обладнання , нестандартні меблі, вікна, склопакети, двері та інше).

Проведення зварювальних робіт на висоті в труднодоступних місцях. Ми готові допомогти у вирішенні багатьох інших нестандартних проблем, де будуть корисні наші професійні навики і досвід.

Підйом негабаритних вантажів (підняти груз)– одне із завдань, які успішно вирішує промисловий альпінізм. У будь-який час підйом вантажу який не пройде в ліфт або дверний простір щоб доставити вантаж до потрібного поверху, на допомогу прийдуть наші фахівці.

Промислові альпіністи спрацюють більш оперативно, не залишать пошкоджень на крівлі і зможуть провести вантаж, що піднімається, по будь-якій складній траєкторії, якщо на стіні будинку є виступаючі деталі або конструкції, які потрібно обійти (дашки, кондиціонери, рекламні конструкції, та інше). 

Багато цікавого та корисного Ви можете дізнатися завітавши до Нас на сайт :    www.alp-prombud.com.ua

м. Тернопіль, пр-т Степана Бандери 33, 1 пов, т. 0352 40 43 03, 0352 42 43 03, 0352 24 25 85
Переглядів: 2017

Схожі оголошення


Подати оголошення

Клікніть на , щоб відкрити нижчий рівень

  • Області
  • Категорії
  • Зворотній зв'язок
  • Партнери
  • Нові оголошення
  • Нові компанії