LG розробляє "розумний" сканер райдужної оболонки ока для смартфонівПонеділок 11 Гру 2017

LG розробляє "розумний" сканер райдужної оболонки ока для смартфонів

Мережеві джерела виявили патентну документацію LG, в якій описується нова система біометричної ідентифікації користувачів мобільних пристроїв.

Мова йде про інтеграцію в смартфон або фаблет «розумного» сканера райдужної оболонки ока. Відзначається, що він може бути виконаний на основі модуля фронтальної камери з інфрачервоним режимом роботи.

Запропонована система зможе підлаштовуватися під поточні умови освітленості, беручи до уваги зміни розміру зіниці користувача.

Крім того, передбачений захист від спроб виконати ідентифікацію по фотографії: система зможе виводити на екран те чи інше зображення і вимагати від користувача простежити за допомогою погляду за окремими елементами картинки. Камера в цей час буде виконувати сканування очей, що дозволить без проблем виявити спроби обману.

Спостерігачі вважають, що нова система може дебютувати на флагманському смартфоні LG G7, анонс якого очікується в січні. З чуток, цей апарат отримає потужний процесор Qualcomm Snapdragon 845, який містить вісім обчислювальних ядер Kryo 385 з тактовою частотою до 2,8 ГГц, графічний прискорювач Adreno 630, модуль обробки зображень Spectra 280 і стільниковий модем Snapdragon X20 LTE. Як програмна платформа на апараті G7 буде застосовуватися операційна система Android 8.0 Oreo.

Переглядів: 2499

Схожі статті


Подати оголошення
  • Новини
  • Учбові посібники
  • Зворотній зв'язок
  • Партнери
  • Нові оголошення
  • Нові компанії